Ako prebieha výučba

  • Učte sa jazyky kedykoľvek a kdekoľvek!

Taliančina online

Chceli by ste sa vzdelávať v talianskom  alebo španielskom jazyku, ale bývate časovo zaneprázdnení? Máte neštandardnú pracovnú dobu a nemôžete navštevovať klasické kurzy v jazykovej škole? Alebo ste jednoducho človek, ktorý má rád svoje pohodlie a komfort – aj pri vzdelávaní?  Máme pre vás riešenie – koncept online vzdelávania.

Vďaka technologickému pokroku má osobný počítač dnes už každý. Prečo ho teda okrem zábavy a práce nevyužiť aj na rast a vzdelávanie?
Vďaka interaktívnym technológiám je v súčasnej dobe možné vzdelávať sa efektívne, ľahko a to navyše za príjemnú cenu v pohodlí domova!
Takáto forma výučby navyše šetrí Váš čas, ktorý nemusíte venovať dochádzaniu do jazykovej školy. Okrem toho však šetríme aj Vaše peniaze – určite budete príjemne  prekvapený tým, aké dostupné je online vyučovanie.

Ako funguje online výučba

Po uhradení kurzu cez internet banking získate balík hodín, ktoré si môžete kedykoľvek vyčerpať. My sa Vám úplne prispôsobíme v tom kedy si predplatené hodiny vyčerpáte.
Rozhodnúť sa môžete pre individuálne vzdelávanie  alebo vzdelávanie v mini skupine do 5 účastníkov.

Čo potrebujete na online hodinu?

Keďže výučba prebieha pomocou počítačového programu Skype, budete potrebovať počítač s pripojením na internet, na ktorý si musíte nainštalovať program Skype. Ak by ste mali s inštaláciou programu akýkoľvek problém, my Vás s ňou radi pomôžeme navigáciou cez telefón.
Ďalšou nevyhnutnou pomôckou sú slúchadlá s mikrofónom.
Kamera nie je nevyhnutná.